Informacja

UKD:
821.162.1-3
Tytuł pełny:
Kontrabasista i inne utwory / Patrick Süskind ; z niemieckiego przełożyły Małgorzata Łukasiewicz, Anna Gierlińska
Autor:
Süskind, Patrick (1949- )
Wydawca:
Warszawa : "Świat Książki"
Rok wydania:
Zawartość:
Trzy historie / tłumaczyła Małgorzata Łukasiewicz. Konrabasista / tłumaczyła Anna Gierlińska. Gołąb / tłumaczyła Małgorzata Łukasiewicz
UKD:
821.112.2-2
821.112.2-3

Prześlij opinię

Państwa opinie są dla nas bardzo ważne i mogą stać się niezwykle pomocne w doskonaleniu naszej pracy.